Kuyucu Sera / Profesyonel Sera Ekipmanları

61 yıldır hizmet sektörü içinde olan Kuyucu 16 yıldır Kuyucu Sera adıyla seracılıkta kalite politikası ve vermiş olduğu hizmetle bölge pazarının öncü firmlarından biri olmuştur. Kuyucu Sera 2007 yılında Tarsus - Mersin OSB'de makine sistemi ve techizatını yenilemiştir. Son teknolojileri kullandığı kendine ait patentli tasarımları ile sera profilleri ve sera ek parçaları üretimini gerçekleştirmekte, Mersin Sera Üreticileri Sera Üretimi yapan firmalari ve Sera Üreticileri için serada hizmet kalitesini sürekli yükseltmektedir.

Mersin merkezli olan Kuyucu Sera, seracılığa yatırım yapmak isteyen, sera yatırımlarını yenilemek ya da seralarını büyütmek isteyen girişimcilere Mersin Sera Üreticileri, Sera Üretimi yapan firmalar, Sera Üreticilerine anahtar teslim sera kurulumu konusunda danışmanlık ve anahtar teslim sera kurum hizmetleri vermektedir. Sera arazi seçimi ve sera projesinin oluşturulması aşamasında ve sera plastik örtü, sera clips gibi serada kullanılan üretim materyallerinin teminine kadar her adımda anahtar teslim serada, sera yatırımcısının yanındadır.

Kuyucu Sera geçmişten gelen seracılık sektöründeki yoğun bilgi birikimi ve tecrübesiyle stratejik bir adım atarak, diğer Kuyucu metal ve Kuyucu ziraat şirketlerini de aynı çatı altında toplamıştır.

Metal

Kuyucu Metal olarak 61 yılı aşkın tecrübesi ile Su, Tesisat, Doğalgaz, Kazan Boruları, Beton Borusu, Sera Boruları, Sanayi Boru ve profillerinin toptan ve perakende satışını Akdeniz bölgesi dahil olmak üzere ülkenin her noktasında gerçekleştirmektedir. Demir Çelik sektöründe ürün ve hizmetleri ile farkını gösteren güvenilir çözüm ortağınız Kuyucu Metal hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Vizyon

Tercih edilen, güvenilir, lider bir firma Kuyucu Sera olarak işimizi en iyi yaparak bir adım öndeyiz.

Misyon

Sera olukları ve seracılık endüstrisindeki uzmanlığımızla daha iyi tesisler kurarak, ekonomik, kaliteli, verimli, çözüm odaklı projeler üreterek yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunarak toplumun ekonomik ve sosyal gelişimini en üst seviyelere taşıma hedefindeyiz.

KUYUCU SERA olarak başlıca değerlerimiz:

Müşteri odaklı çalışmak,
Müşreri yatırımlarını ekomik seviyede verimli kılmak,
Çevreyi koruma,
Sürekli gelişimi ve değişimi esas almak,
Ekip çalışmalarına önem vermek,
İş sağlığı ve iş güvenliği sağlama,
Topluma katkıda bulunmak,
Tasarruf sağlamak,
Satış sonrası müşteri memnuniyeti.